Rezervace


Kliknete zde
Kliknete zde

Exkluzivní nabídka

Výhodné balíčky


Víkendový balíček

Poznejte díky projížďkám na kole skrytá zákoutí historického města Mikulov a také krásnou přírodu jižní Moravy. Objevte naučné stezky s vinařskou tematikou. Unavte své tělo a poté si odpočiňte nad sklenkou lahodného moravského vína z vinařství Volařík.

Wellness balíček

Navštivte náš hotel Vivaldi a prožijte zde chvíle plné odpočinku a klidu. Vyražte poznávat krásy přírody jižní Moravy na kole nebo navštivte posilovnu v krásném městě Mikulov. Toto město Vám také nabízí saunu, whirpool, solnou jeskyni, masáže a mnoho dalších odpočinkových aktivit.

Vinařský balíček

Objevte jedinečnou atmosféru vinařského historického města Mikulov a ochutnejte lahodné víno přímo z rodinného vinařství Volařík. Při návštěvě tohoto vinařství na Vás čeká odborný výklad o ochutnávaném víně a také putování po vinařských stezkách.

Majitelé domácích mazlíčků

Dopřejte odpočinek sobě i svým milovaným domácím mazlíčkům v našem hotelu Vivaldi. Připravili jsme pro Vás speciální nabídku, ve které u nás Vy i Vaši mazlíčci strávíte chvíle plné odpočinku.

Balíček pro sportovce

Přijeďte do našeho hotelu Vivaldi a vychutnejte si příjemný pocit z aktivního odpočinku, který Vám nabízíme prostřednictvím vyjížděk na horských kolech či návštěvy posilovny. Udělejte si výlet po naučných stezkách, které se nacházejí v blízkosti historického města Mikulov. Po těchto náročně strávených chvílích je pro Vás připraven odpočinek v rodinném vinařství Volařík.

Firemní balíček

Hotel Vivaldi Vám nabízí zvýhodněné pořádání firemních akcí, seminářů, ale také ubytování či akcí pořádaných ve vinných sklípcích.

Dárkový poukaz

Hledáte vhodný dárek pro své blízké, přátelé či známé? Připravili jsme pro Vás speciální dárkový poukaz, který zahrnuje nejen romantickou večeři při svíčkách v Hábánském sklípku a lahev kvalitního moravského vína, ale také mnoho dalších zážitků. Darujte tak nezapomenutelné chvíle strávené v kraji plném vína.